Margonem MMORPG - Opisy questów, podstawy gry i inne pomocne rzeczy
  Strona Główna Poradniki     Czerwiec 20 2018 11:27:35  
Nawigacja
Strona Główna
Poradniki
Podstawy gry
Spis Questów
Opisy Questów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Czat Użytkowników
Maple Story
Mapa Witryny
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,134
Najnowszy Użytkownik: DougTrecy
Ostatnie Artykuły
Honor Elfa
Rozwiązanie LABIRYNT...
Malutki poradnik .
Malutki poradnik .
Jak szybciej upolowa...
Statystyki
statystyka
PROMOCJA SŁ

PROMOCJA SŁ

W Karka-han pojawił się Skarbnik miasta, który z rozporządzenia burmistrza wydaje 3 Smocze Łzy gratis każdemu obywatelowi, który co najmniej 3 SŁ już posiada. Śpieszcie się, bo skarbnik będzie tylko dziś do późna w nocy.
A za 6SŁ możemy kupić:
- Teleport do Mythar lub przedłużenie wyczerpania u Jarena (baraki Ithan)
- Torbę na 20 przedmiotów u Inestora (baraki Ithan)
- Wynająć pokój (są wolne w Mythar)
- Wymienić u Sir Lehima na 80k złota (ratusz Karka-han)
- Ulepszenie przedmiotu u Genomara (ratusz Karka-han)
- Miodki leczące U Hieronima w Wiosce Pszczelarzy
Przypominam też, że można cały czas zdobyć 10 lub 15SŁ gratis przy zakupie koszulki w naszym sklepie.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 marzec 28 2008 19:14:58 0 ˇ 527
TROPICIEL I TANCERZ OSTRZY
Tak więc dwie nowe profesje są już dostępne w fazie testów - tzn, że da się nimi grać, ale jeszcze brakuje przedmiotów na wszystkie levele. Można zarówno tworzyć nowe postacie dla tych profesji, jak i u Dalhara zmienić swoją profesję na tancerza lub tropiciela. Cena takiej zmiany jest promocyjna, poniżej 20lvl jest normalnie liczona jako lvl/2 SŁ, a później już nie rośnie i stale wynosi 10SŁ. Ale uwaga - jest to tylko koszt zmiany na tropiciela/tancerza, jeśli komuś się nie spodoba i będzie chciał zamienić z powrotem musi ponieść pełny koszt.
Ważne - obie profesje nie są skończone, więc proszę nie pisać o brakach, bo doskonale wiemy, że są. Również w questach są braki, ale nad tym pracujemy, questy herosa na 60lvl dla tropiciela są już na ukończeniu przez Eigena. Tancerz będzie musiał poczekać na ten quest dłużej.
Jeszcze techniczna uwaga: zmiana płci w konfiguracji wkrótce zostanie wyłączona, ponieważ płeć ustala się przy rejestracji, a zakładam, że nikt tutaj operacji zmiany płci nie przechodzi. Toteż prosiłbym ustawić sobie poprawną płeć w konfiguracji, zanim ta opcja zostanie wyłączona.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 marzec 27 2008 18:45:31 0 ˇ 429
Zmiana godziny Resetu Wyczerpania!!
Wiadomości ze świata Margonem: Wiadomość z ostatniej chwili:
2008-03-27 09:31:44 Wyczerpanie się odnawia o 5:20 zamiast o 5:00. /Thinker
Źródło: http://www.margonem.pl

romek marzec 27 2008 18:10:08 0 ˇ 3981
WESOŁYCH ŚWIĄT
Z okazji świąt Wielkiej Nocy zespół margonem.dbv.pl życzy wam udanych , dobrze spędzonych świąt. Życzymy wam również żeby dobrze wam się wbijało lvl , mniej kontaktów z NOOBami i wszystkiego czego chcecie aby wam się spełniło ;P

Ekipa Waszej Ulubionej Stronki ;D
koles5828 marzec 23 2008 23:26:36 0 ˇ 430
Zmiany w profesjach...
Zgodnie z tym co zapowiadałem, zostały wprowadzone zmiany w profesjach. Statystyki teraz do 20 poziomu są rozdzielane automatycznie, a później 4 punkty rozdaje server, a 1 punkt gracz. Bardzo bym prosił aby nie zgłaszać, że teraz nie spełniacie wymagań pewnych przedmiotów/umiejętności, ponieważ prawie wszystkie wymagania będą zmienione, i zamiast wymaganej siły/zręczności/intelektu trzeba będzie mieć daną profesję. Dalhar (Ratusz Karka-han) ma teraz dwa nowe typy treningów. Pierwszy to resetowanie wolnych punktów zdolności, koszt 1SŁ za każde ukończone 10 poziomów. Reset ma sens tylko dla graczy powyżej 20lvl, bo przywraca wszystkie te punkty, które dostajemy za każdy poziom powyżej 20.
Drugi typ treningu to zmiana profesji i kosztuje poziom/2 SŁ. Zmiana profesji automatycznie oducza wszystkich umiejętności.

Źródło : http://www.margonem.pl
koles5828 marzec 20 2008 09:50:21 0 ˇ 2392
Nowa Mapka Baldurana
Za Zaginioną Doliną (niedawno otwarta) jest już nowa mapka, Opuszczona Twierdza, również zasiedlona przez groźnych Berserkerów. Mapka podobnie jak poprzednia autorstwa Baldurana. Nowe przedmioty wypadające na obu mapkach pojawią się na dniach, tylko jeszcze grafik brak. Minimapka w grze została uaktualniona. Obie mapki są za Wioską Ghuli, która teraz ma PvP na żądanie. To istotna zmiana mająca chronić nisko levelowe postacie przed wędrującymi tam znacznie mocniejszymi graczami na nowe mapy.(Mapka nadaje się do expienia dla graczy pomiędzy 140 a 150 lvl'em)

Źródło : www.margonem.pl
koles5828 marzec 13 2008 16:56:49 0 ˇ 444
Sterowanie myszką i większy exp za zadania
Wiadomości ze świata Margonem: Zostały wprowadzone do gry dwie małe, ale bardzo ważne zmiany.
Można używać myszki do chodzenia postacią. Są dwa sposoby korzystania z tego: trzymamy lewy przycisk myszki, wtedy chodzenie jest ciągłe, lub klikamy na mapie czy potworku i do niego postać gracza sama podchodzi. Uwaga tutaj, że nie ma zaimplementowanego żadnego algorytmu omijania przeszkód, toteż więc gracz sam musi klikać tak, aby postać nie zatrzymała się na drzewie. No i oczywiście FAQ p.19 komu nie działa. A w konfiguracji w grze doszła opcja wyłączania chodzenia myszką, dla osób preferujących chodzenie strzałkami tylko.
Doświadczenie za questy zostało zautomatyzowane. Tzn, że teraz jest liczone przez server na podstawie nowego wzoru, a nie jak wcześniej, przyznawane wg widzimisię MG. Co to znaczy? Przede wszystkim dużo więcej expa za questy. Dla przykładu, kończący quest herosów na profesję dawał +25.000 expa, teraz daje +88.500. Quest Tunii na 120lvl dawał +80.000, teraz daje +392.800. Mam nadzieję, że to was zmotywuje do wykonywania questów :) Questy na niższe levele mają zmiany mniejsze, ale również warto te questy wykonywać.

Źródło: www.margonem.pl
koles5828 marzec 13 2008 16:53:39 1 ˇ 711
SUPER EVENT DLA LUDZI EXPIACYCH :D
Wiadomości ze świata Margonem: Caluśką niedzielę przez 24h, od 0:00 do 23:59 będzie złoty czas dla osób kochających expienie. Event ma być niejako przeciwnością eventów, gdzie gracze tylko się bawili, a zamiast tego będzie zachęcać do masowego bicia potworków. Zasady są proste. Jeśli zabijemy potworka (min. 10lvl) i nic nam z niego nie wypadnie odbywa się losowanie jednego z bonusów:
- dodatkowe złoto
- więcej expa
- punkty honoru
- całkowite uleczenie zdrowia po walce
- gratisowe minuty do aktualnego zmęczenia (kasują się jak zwykłe)
- dodatkowo osoby posiadające SŁ będą mieć szansę na zdobycie właśnie SŁ. Im więcej SŁ w posiadaniu gracza, tym większy możliwy bonus, ale już od 1SŁ można liczyć na wygraną. Szansa jednak na SŁ będzie jak na zdobycie unikatu.
Event aktywny. Uwaga: wielkość bonusów zależy od poziomu przeciwnika.

Źródło:www.margonem.pl
koles5828 marzec 02 2008 12:56:07 0 ˇ 629
TAŃSZE ULEPSZANIE PRZEDMIOTÓW, NOWA MAPKA
Wiadomości ze świata Margonem:

W Ratuszu Karka-han znajduje się nowa postać - Genomar. Ulepsza on przedmioty za 5, 8 lub 10SŁ. Są teraz nieco inne zasady ulepszania. Przede wszystkim bazowe ulepszenie wynosi 10% za 10SŁ dla broni i zbroi. Ulepszając za 5SŁ ulepszamy dokładnie o połowę mniej, czyli +5%. Przedmioty małe typu pierścienie mają bazowe ulepszenie 13%. Unikaty mają 70% wartości bazowego ulepszenia, i dodatkowo można ulepszać heroiczne przedmioty ale mają tylko 40% bazowego ulepszenia. Ale to nie jedyna funkcja Genomara. Obniża on również wymagania przedmiotów za 10SŁ o 3, 2 lub 1 lvl odpowiednio dla przedmiotu zwykłego, unikatowego lub heroicznego. Genomar również odwiązuje przedmioty, ale tylko te, które są dostępne w grze jako odwiązane, czyli odpadają np. questowe lub związane już przy wypadnięciu z potworka. Cena odwiązania jest zależna od poziomu przedmiotu i wynosi od 10 dla 1lvl do 20SŁ dla 100lvl. Powyżej 100lvl cena już nie rośnie. Unikaty mają +20% do ceny, heroiki +40%, a legendarne +60%.

Została też otwarta nowa mapka autorstwa Baldurana: Zaginiona dolina (lvl 127-139). Znajduje się ona za Wioską Ghuli. Berserkerzy na mapce jeszcze nie wyrzucają żadnych przedmiotów, ale wkrótce to zostanie naprawione. Znaleźć tam można również elitę II. Jak dojdą przedmioty będzie tutaj w newsie napisane.

Z mniejszych zmian, pojawianie się potworków zostało przyśpieszone! A dokładnie, kiedy ilość graczy online (nie licząc ogłuszonych) przekroczy 500 czas respawnu zaczyna się skracać aż do 50% przy 1000 online. Jak szybko w tej chwili odnawiają się potworki można zobaczyć statystykach na samym dole.

Źródło: www.margonem.pl

koles5828 luty 29 2008 20:22:41 0 ˇ 10897
Awaria bazy danych
Z powodu awarii bazy danych zostały utracone wszystkie statystyki przedmiotów. Trwa ich przywracanie, około północy powinno wszystko wrócić do normy. Do tego czasu gra nie będzie działać. Do czasu uruchomienia gry proszę nie zakładać niepotrzebnie tysiąca tematów na forum o błędzie i pytać co się stało. Dla zabicia czasu zapraszamy oczywiście wszystkich na forum.

Źródło :  www.margonem.pl
koles5828 luty 26 2008 23:45:52 0 ˇ 570
EVENT ROZPOCZĘTY!!!!!!!
Wiadomości ze świata Margonem: Informacja 1: event będzie na plaży.
Informacja 2: a plaża będzie na wyspie...
Informacja 3: strój kąpielowy będzie obowiązkowy.
Informacja 4: bo bez stroju nie wypada się kąpać w morzu :)
Informacja 5: Wysłannik Nibywyspy pojawił się w Torneg. Event rozpoczęty.
O evencie. Pomysł podsunął Furia Infernalis, outfity robił Perski, grafiki Zła Lucyllka, a całą resztę, mapkę, kompozycje, npce i zmiany w silniku gry Thinker.

Źródło : www.margonem.pl
koles5828 luty 21 2008 12:35:11 2 ˇ 1468
Strona 6 z 8 << < 3 4 5 6 7 8 >
Ikonka
Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
Polecamy
Margonem Fansite

eMargo - Margonem fansite

Margonem MMORPG

TOP50 Gry Internetowe

LoTToMargonem
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Margonem na Allegro
Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Annockmucky
05/06/2012 14:24
[url=http://www.nikeshoxp
aschers.eu]www.nikeshoxpa
schers.eu[/url] chaussure tn requin taille 38 [url=http://www.monster-b
eats.eu]Monster Beats[/url] nike tn 40 euros


Annockmucky
31/05/2012 11:49
ssssssssssssssssssss

Annockmucky
31/05/2012 02:42
[url=http://www.htog.org]
chaussure nike air max[/url] nike shoes malaysia [url=http://www.htog.org]
chaussure nike shox[/url] tn requin site officiel


bojowca
09/06/2011 14:02
elo

tv123
03/01/2011 08:04
gdzie są mnisi>?

rafix124
06/07/2010 12:00
elo all

chudzik
13/05/2010 11:45
jak wygląda paladynski apostata i gdzie go znajde

brauiwo
21/03/2010 18:37
w margo mam nik krol-man i siedze w ithan często

brauiwo
21/03/2010 18:36
wie kto gdzie jest Mithrylowa Łapa czy jakoś takoś bo nie mkoge go znaleść

hoxton
22/01/2010 11:19
http://hoxton.jestmistrze
m.pl/


Archiwum
     
 
PHP-Fusion v6.01.6
Best Resolution : 1280 x 1024
Design & Copyright 2005 by ANUBIS

   Strona Główna :: Poradniki
 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl